Sme otvorení novým spoluprácam

Nadácia
Autonómny človek

Máte službu či produkt, ktorý môže napomáhať našej komunite? Alebo viete inak prispieť k napĺňaniu cieľov Nadácie Autonómny človek? Sme na vás zvedaví.
Ozvite sa nám.

Prehľad partnerov

Nadácia Autonómny človek spolupracuje so zaujímavými partnermi. Pozrite si ich ich.
(kliknutím na názov vás posunie nižšie)

Pro Vitas centrum

Navštívte nás na:
Súkennícka 4, 82109 Bratislava  alebo na Rohovce 272, 93030 Rohovce

Objednávky na www.pro-vitas.sk/rezervacia

Športová masáž

využívajú ju najmä športovci počas prípravy na športový výkon. Cieľom je dopomôcť dosiahnuť maximálny výkon a zároveň urýchliť proces regenerácie organizmu.  

Klasická masáž

stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, pomáha vyplavovaniu toxínov z tela a blahodarne pôsobí aj na nervový systém a celkový stav organizmu.

Relaxačná masáž

masáž celého tela pomocou vonného oleja intenzívne pôsobí proti stresu, depresii a únave celého organizmu, má upokojujúci účinok.

Manuálna lymfodrenáž

je to jemná, ale účinná technika, pozostávajúca z pomalých opakujúcich sa pohybov. Urýchľuje odplavovanie toxínov a nečistôt z tela, znižuje sa hromadenie vody, zlepšujú sa telesné funkcie a celkovo sa posilňuje imunitný systém.

Dornova Metóda Plus

manuálna terapia, ktorá sa používa pri bolestiach chrbtice a kĺbov a pri rôznych poruchách spojených s nesprávnym držaním tela. Pomocou tejto metódy sa posunuté kĺby a stavce jemným tlakom palca alebo celej ruky uvádzajú do správnej polohy.

Medová detoxikačná masáž

je to forma detoxikácie organizmu, pri ktorej sa špeciálnymi hmatmi a technikou „pumpovaním“ do pokožky masírovaním zavádza zohriaty včelí med. Silne stimuluje pokožku, krvný a lymfatický obeh a podporuje rýchle odstránenie toxínov. 

Bankovanie (vákuová masáž)

Táto metóda ma silný detoxikačný účinok, tiež súži na uvoľňovanie stuhnutých svalov a má vplyv na vnútorné orgány.

Breussova masáž

vysoko energetická masáž s použitím oleja z Ľubovníka, ktorá uvoľňuje telesné i psychické blokády.

Reflexná masáž chodidiel

Ide o veľmi účinnú terapiu,  pri ktorej sa stimulujú presne cielene body na chodidle tlakom palca alebo inými terapeutickými pomôckami a ktorou je možné docieliť zmiernenie bolestí , stresu a navodenie obnovy rovnováhy organizmu.

Prijmite pozvanie do sveta pokoja a relaxu

eridar

Hormonálna Yoga

Chcete zoštíhliť a spevniť postavu?
ZDRAVIE, RADOSŤ A POCIT POHODY VÁM STOJÍ ZATO, PRIDAŤ SA K NÁM
.

Pozývame Vás na ozdravno-rekondičné cvičenie, ktoré Vás naplní energiou a vitalitou. Cvičíme každý utorok v čase od 16.45-18.00 hod. na Mierovej 38 v BLONDETTE DANCE STUDIU. Hormonálna yoga  pomáha k redukcii hmotnosti, prečisťuje, posilňuje jednotlivé orgány a odstraňuje zdravotné problémy. Lieči, omladí, zmierni migrénu. Hodina cvičenia pozostáva zo strečingu, cvikov na spevnenie a zoštíhlenie postavy  a z relaxácie – na odbúranie únavy, stresu. Komplex cvičení zaručí vysokú efektivitu pri malej námahe a je zameraný na tvarovanie celej postavy, bolesti chrbtice a prečistenie mysle

CK  eridar  s.r.o., Hotel Holiday Inn, Bajkalská 25/A, 825 03 Bratislava
Tel.: +421 905 743 908, E-mail: eridar@eridar.sk, vlahyova.e@gmail.com

Advokátska kancelária
Renáta Dobrovodská & spol.

OPPT

Kto sú  oNE pEOPLE´S pUBLIC tRUST?

– skupina One People’s Public Trust zahŕňa všetkých ľudí na planéte, planétu samu a Stvoriteľa.

– poverenci skupiny One People’s Public Trust sú veľmi schopní jedinci, medzi ktorých patria profesionálni právnici, ktorí v spojení s pozitívnou skupinou v rámci finančného systému vykonali rozsiahle vyšetrovania masívnej sprenevery  a krádeže, ktorá v súčasnosti prebieha.

– za použitia maximálnej prezieravosti došla skupina OPPT k záveru, že korporácie, ktoré operujú pod maskou demokratických vlád a finančných systémov, páchajú zradu na ľuďoch tejto planéty a to bez ich vedomia a dobrovoľného súhlasu.

Paulína Bajcsiová                                      

Knihy: Rodina – Občina – Dŕžava

… úryvok z knihy …   ,,DeVäŤ LúČoV SvEtLa,,
ak chcete zmeniť svet, zmeňte najprv seba

– môžete tak urobiť vtedy, ak zmeníte pravdu o sebe.
– p
ravda o vás je to, čomu veríte.
Nedá sa žiť to, čomu sami neveríte.
Ak ju meníte, meníte všetko.
Pravdu o vás, môžete meniť vedome, v prospech svojho blahobytu, ale iba ak ju dokážete vidieť.
Ak chcete vidieť, čo je vaša pravda, pozrite sa na svoj život.
– K
eď sa naučíte vidieť pravdu o sebe, už nikdy vám nenapadne meniť svet.

 

autor: Eduard Sabo

Zabezpečenie SA ZLATOM

…. Zlato Je Dodnes Platidlom Uznávané Už Viac Ako 2 500 Rokov …

je uznávané ako jediná celosvetová mena, je ochrana pred infláciou, devalváciou, hyperinfláciou peňazí, nedá sa vyrobiť … natlačiť
je oslobodené od DPH a pri stúpaní hodnoty v rámci súkromného majetku oslobodené od dane.

  …. sPOTREBA zLATA hISTORICKY rASTIE ….

predstavte si, že vlastníte účet na fyzickom zlate, nulový poplatok za vedenie účtu, nulový poplatok za vyzdvihnutie, zaslanie zlata, nulový poplatok za spätný odkup zlata bankou, internet online prístup 24 hodín denne, zlato v trezore v rakúskej banke je 100 % poistené.  

…. zLATÝ úČET jE vEDENÝ v rAKÚSKEJ bANKE v pARTNER bANK (Linz) …

Banka je kontrolovaná: Rakúskou národnou bankou, rakúskym úradom pre dohľad nad finančným trhom, medzinárodnou audítorskou kanceláriou

zlatý účet je chránený bankovým tajomstvom zakotveným v ústave Rakúskej republiky. 

Július Just
+421 905 624 312

Česť.

Volám sa daniel fekete narodený v roku 1990, na facebooku vedený ako Daniel Čierny tretím rokom adminujúci iniciatívu a facebookovú skupinu Zjednotenie Slovenska so základňou 18 000 členov s cieľom zjednotiť národ.

Som tvorca e-časopisu Zjednotenie Slovenska – Minimum emócii, maximum informácií. Časopis má 104 strán a venuje sa všetkým aktuálnym témam. Nielen, že sa im venuje, ale má i riešenia! 

Zaujímam sa o všetko aktuálne a súčasné s presahom do blízkej budúcnosti. Každý problém je výzvou k vyriešeniu. Rád čítam, tetujem, cestujem, stretávam ľudí a hovorím s nimi. Moja energia je prirodzene orientovaná von na okolie a ostatných. Zaujíma ma všetko čo je riešením pre túto dobu.

Uvedomujem si, že svet je naopak, uvedomujem si, že niekomu sa môžem zdať byť naopak ja. Všetko je to v poriadku. Informácií je všade dostatok a častejšie sa potýkam s nevedomosťou než s prevzdelanosťou pričom špecializácia nie je prevzdelanie ale úzke zameranie sa na jednu tému.

Viac o mne sa dozviete na

Postupný nákup kovov

VÝHODNÝ NÁKUP DRAHÝCH KOVOV UŽ OD 20 EUR MESAČNE

O PNK

Programom „PNK“ sa rozumie postupný nákup kovov, pri ktorom si klient zvolí variant PNK a cieľovú čiastku, za ktorú chce nakupovať ním vybrané zliatky. Špecifikácia drahého kovu sa odvíja od gramáže, ktorú si určí klient, rovnako ako si určí pravidelnú finančnú čiastku. Postupne tak hradí kúpnu cenu zliatkov až do výšky danej cieľovej sumy. Priebežne hradené zliatky sú vo chvíli zaplatenia odovzdávané klientom na vopred určenej adrese. Týmto spôsobom klient nakladá so svojimi financiami až do tej doby, kedy je uhradená cieľová čiastka. Princíp tejto služby je identický so službami ako je dôchodkové sporenie, stavebné sporenie, ukladanie peňazí deťom, vnúčatám a pod. Zásadný rozdiel spočíva v tom, že klient ukladá peniaze do drahých kovov, ktoré fyzicky preberá a vlastní. Pre podrobnejšie informácie kontaktujte naše regionálne centrá.

Zlato

Zlato tu bolo a bude, ale v stále viac obmedzenom množstve. To z tohto drahého kovu robí unikátnu komoditu, ktorú môžete vlastniť už od 20 EUR mesačne. Investičné zlato nakupujete vždy vo forme zliatkov, ktoré si vopred určíte. Po uhradení konkrétneho zliatku si zlato fyzicky preberáte. Zamýšľate staviť na istotu a zakúpiť si zlato? Nákup zlata je skutočne pre každého. Skvelá forma sporenia si na dôchodok alebo vytvorenie si finančnej rezervy do budúcnosti pre vás a vaše deti. Prehľad o vašich splátkach máte k dispozícii online 24 hodín, prostredníctvom nášho obchodného portálu. Žiadne sankcie pri predčasnom splatení alebo ukončení zmluvy. Stavte na dokonalú istotu v podobe zlata.

Striebro

Máte záujem o striebro, ale chcete nakupovať fyzické strieborné zliatky postupne? Postupný nákup kovov od ATT Investments vám ponúka výhodný nákup striebra od 20 EUR mesačne! Váš prehľad uhradených zliatkov môžete sledovať 24 hodín denne prostredníctvom nášho online obchodného portálu. Investičné striebro patrí medzi obľúbenú formu investovania. Je lacnejšie ako investičné zlato. Začnite s postupným nákupom striebra už dnes.

Výhody Postupného Nákupu Kovov

Jednoduchý a rýchly nákup a výkup, zlato nepodlieha DPH

Chránite svoj majetok, ktorý máte fyzicky úplne pod svojou kontrolou

Nakupujete reálne fyzické zlato

Po dosporení zliatku obdržíte zlato fyzicky do rúk

Žiadne poplatky

Vaše peniaze uložené do zlata neohrozí inflácia ani kurzové rozdiely

Kontaktujte nás teraz
pre viac informácií aj ohľadne priameho nákupu investičných AU/AG zliatkov

telefonicky na čísle: +421 948 179 915
alebo emailom na: ahoj@chcemeslobodu.sk

Začnime niečo nové
Napíšte nám!

Máte službu či produkt, ktorý môže napomáhať našej komunite? Alebo viete inak prispieť k napĺňaniu cieľov Nadácie Autonómny človek?
Sme na vás zvedaví. Ozvite sa nám.