Zdravie
Máme len jedno

Kto chce hľadá spôsoby, kto nie hľadá dôvody. Vaše zdravie stojí a padá na vašom postoji k sebe. 

Technika

PREČO TEDA BOLO TO KONOPE PRED 100 ROKMI ZAKÁZANÉ?

 1. Jeden hektár konope produkuje toľko kyslíka ako 25 hektárov lesa.
 2. Opäť z jedného hektára konope môže vzniknúť rovnaké množstvo papiera ako zo 4 hektárov stromov.
 3. Zatiaľ čo konope sa môže 8x premeniť na papier, strom sa môže zmeniť na papier 3x.
 4. Konope vyrastie za 4 mesiace, strom za 20-50 rokov.
 5. Konope je skutočný lapač radiácie.
 6. Konope je možné pestovať kdekoľvek na svete a potrebuje veľmi málo vody. Navyše, pretože sa vie chrániť pred hmyzom, nepotrebuje pesticídy.
 7. Ak by sa textil vyrobený z konope rozšíril, pesticídny priemysel by mohol úplne zaniknúť.
 8. Prvé džínsy boli vyrobené z konope, aj slovo „KANVAS“ je názov daný konopným výrobkom. Konope je tiež ideálnou rastlinou na výrobu lán, povrazov, tašiek, topánok, klobúkov.
 9. KONOPE znižuje účinky chemoterapie a ožarovania pri liečbe AIDS a rakoviny. Používa sa najmenej u 250 chorôb, ako je reuma, srdce, epilepsia, astma, žalúdok, nespavosť a ochorenie chrbtice.
 10. Hodnota bielkovín konopného semienka je veľmi vysoká a dve mastné kyseliny v ňom nikde inde v prírode nenájdete.
 11. Výroba Konope je na výrobu podstatne lacnejšia ako sója.
 12. Zvieratá kŕmené s konope nepotrebujú hormonálne doplnky.
 13. Všetky plastové výrobky je možné vyrobiť z konope a konopný plast sa veľmi ľahko vráti do prírody.
 14. Ak je karoséria motorového vozidla vyrobená z konope, je 10 násobne pevnejšia a pružnejšia a neporovnateľne lacnejšia ako hliník a oceľ.
 15. Možno ho použiť aj na zateplenie budov. Je odolný, lacný a pružný.
 16. Mydlá a kozmetika z konope neznečisťujú vodu. Konope je úplne ekologicky šetrné.
Zvuk

Hudba je univerzálny jazyk. Láska je univerzálny liek a Voda je univerzálne rozpúšťadlo.

Štandardné hudobné ladenie bolo z pôvodných A 417Hz v r. 1939 ustanovené na A=440Hz, frekvenciu legalizoval Goebbels (pomocník Hitlera).  Takáto hudba vytvára konflikt medzi energetickými centrami – čakrami od srdcovej dolu. Naopak čakry nad srdcom sú stimulované. Vibrácie stimulujú ego a ľavú polku mozgu – potláčajú srdce-myseľ, intuíciu a kreativitu.

Posvätné frekvencie sa nájdu po celom svete, v každom náboženstve. Využívali sa k pozdvihnutiu vibrácii k duchovnej úrovni. Egyptské nástroje sú väčšinou ladené na A=432Hz, v starovekom Grécku hrali na nástroje  naladené na A=432Hz, klasickí skladatelia tvorili hudbu na prirodzenej vibrácii A=432Hz – hovorí sa aj o Verdiho ladení.

Čísla 3, 6, 9, 8 sú vždy prítomné v prirodzených čistých tónoch, stupniciach a alikvótach. To je presne to čo zdôrazňovali Leonardo da Vinci či Nikola Tesla.

„Ak ste spoznali veľkoleposť čísel 3, 6 a 9, mali by ste mať kľúč k vesmíru.“ – Nikola Tesla Veril, že číslo tri predstavuje priame spojenie s vesmírom alebo, inak povedané, so „zdrojom“ všetkého. Šestka bola preňho číslom obrovskej sily, ktorú máme v sebe, a deviatka zasa číslom, ktoré nám dáva vieru a nádej a zbavuje nás akýchkoľvek pochybností. Stačí už len všetky tri čísla spojiť a dostaneme kľúč k uskutočneniu všetkých našich snov a prianí.

Matematiku nevytvorili, ale objavili. Je to vesmírny jazyk a právo. Bez ohľadu na to, kde sa vo vesmíre nachádzate, 1 + 2 sa vždy bude rovnať 3. Všetko vo vesmíre sa riadi týmto zákonom. Existujú vzory, ktoré sa prirodzene vyskytujú vo vesmíre. Niektoré z týchto vzorov sú Zlatý rez a Posvätná geometria. Jeden skutočne dôležitý systém, ktorý sa javí v prírode je „Sila 2 binárneho systému“, ktorý začína číslom 1 a pokračuje zdvojením čísel. Bunky a embryá sa vyvíjajú nasledujúcim posvätným postupom: 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256… Niektorí tieto postupy nazývajú Božským plánom. Matematika je popri tejto analógii odtlačkom prsta Boha.

„Ak chcete odhaliť tajomstvo vesmíru, premýšľajte v termínoch energie, frekvencie a vibrácie.“ – Nikola Tesla Je v tom hlbšia filozofická pravda!

Zvuk

Solfeggio frekvencie

Zvuk je mocný  nástroj, ktorý ovplyvňuje štruktúru živej bytosti pozitívnym spôsobom.

Dnes viac, ako kedykoľvek predtým, sa do popredia dostáva muzikoterapia a liečenie zvukom. Hudba a zvuk môžu byť veľmi silné a transformačné nástroje pre ľudské telo a dušu. Nie  však súčasná hudobná produkcia,  ktorá je atonálna, nech už ide o akýkoľvek hudobný štýl. Naša súčasná hudobná stupnica je  mierne  mimo rozsah pôvodnej starovekej synchronizácie, nakoľko pôvodne používané „A 417 Hz“ bolo nahradené v r.1939  frekvenciou 440 Hz (výška ladiaceho tónu).

Originálne staroveké Solfeggio frekvencie majú schopnosť premeniť život zázračným spôsobom. Zmienky  o nich siahajú do staroveku, keď boli súčasťou  gregoriánskych  chorálov, počas  náboženských obradov.   Ich  partitúry však okolo r. 1050 záhadne zmizli a sú,  pravdepodobne navždy, stratené. Tieto spevy pozostávajú zo zvláštnych tónov, ktoré,  spievané  latinčine,  majú ohromnú duchovnú silu. Prenikajú hlboko do podvedomia a veľmi silno podporujú   liečenie a transformáciu.

 

DO – 396 Hz – Oslobodzuje od  pocitov  od viny a strachu,  realizácia cieľov, sila, energia

RE – 417 Hz – Návrat do situácie, uľahčenie zmien, tvorivý potenciál, rezonancia empatie

MI – 528 Hz – Transformácia, zázraky , oprava DNA, láska, skúsenosť, osvietenie

FA – 639 Hz – Súdržnosť a vzťahy, porozumenie, tolerancia, láska

SOL – 741 Hz – Vyjadrenie, riešenie, čistota, stabilita, duchovno:

LA – 852 Hz – Prehĺbenie intuície, návrat k Jednote

963 Hz – spojenie s Jednotou, Duchom

174 Hz  – bezpečie a láska

285 Hz – reštrukturalizácia  poškodených orgánov

Konbozel

Prečo je Konbozel taký jedinečný?

> Silný antioxidant. Čistí organizmus a chráni ho pred predčasným stárnutím.


> KLINOPTILOLIT prírodný, mikronizovaný a aktivovaný …čo je klinoptilolithlinitokremičitý minerál, vytvorený vulkanickou horninou. Biologicky je neaktívny, aktivuje sa prostredníctvom procesu mechanického  a tepelného spracovania.

> Prírodná čistička molekulárna špongia pohlcujúca všetky druhy znečisťujúcich látok pochádzajúcich z vody, vzduchu a pôdy, ako aj rádioaktívne prvky a ťažké kovy.  Vitamíny, minerály a látky prospešné pre živý organizmus ostávajú v tele a majú lepšie pole pôsobnosti.

> Čistý zázrak prírody –  podporuje správu funkciu imunitného systému

> reminalizuje organizmus a vplýva na optimálnu štruktúru kostí
>
odstraňuje prekyslenie žalúdka, zmierňuje žalúdočné vredy a infekcie vyvolané Candida albicans. Skracuje čas rekonvalescencie po operáciách
> v
ýrazne pôsobí u pacientov s diabetes mellitus, s nádorovými ochoreniami, s kardiovaskulárnymi a hormonálnymi problémami
>
normalizuje krvný tlak, oslabuje silu alergénov, migrény a astmy, napomáha pri liečbe artritídy
omladzuje a detoxikuje bez vedľajších účinkov.

Nevytvára závislosť!!

Top výhody Konbozelu

> Blokuje replikáciu vírusov
absorbuje vírusové častice. Tento účinok sa preukázal pri víruse coxsakcie, adenovíruse a herpese  (v prípade herpesu k  zníženiu bolesti dochádza už po 2-3 dňoch.)

> chelačný a detoxikačný účinok
odstraňuje ťažké kovy, pesticídy a ďalšie toxíny z organizmu, komplexne ho čistí, zvyšuje energiu  buniek, zlepšuje metabolizmus, fungovanie pečene a regeneráciu všetkých tkanív, čo sa odráža v lepšom fungovaní celého tela.

> Zlepšuje aktivitu celého organizmu
hypoalergénny účinok. Zvyšuje aktivitu glukuronidázy v pečeni, enzýmov, ktoré viažu toxíny, odstraňované vo forme moču.
v časti očisťuje organizmus aj po vakcínach.

Konbozel je plnohodnotný bioprodukt, ktorý omladí a regeneruje bez akýchkoľvek komplikácií a vedľajších účinkov.    

Srbija produkt je najviac preverený kvalitou a množstvom prípravku v jednom balení.

Bobkový list jeho liečivá sila

Bobkový list alebo vavrín patrí medzi tie druhy korenia, ktoré sa nachádzajú snáď v každej domácnosti.

Mnohí z nás však netušia, na čo všetko sa bobkový list dá použiť a aké obrovské zdravotné benefity má pre naše zdravie.

Využitie  jeho účinkov :

> Bobkový list je zázrak z prírody, ktorý vám dokáže pomôcť pri rôznych zdravotných ťažkostiach

> Antibakteriálny prostriedok – bobkový list zabíja nepotrebné mikroorganizmy, huby a baktérie.

> Tlmí bolesť – dokonale zmierňuje a upokojuje bolesť hlavy, zubov, aj migrény. 

> Stimuluje imunitný systém – zbaví telo baktérií, plesní a mikróbov, čím obnoví funkciu imunitného systému a ozdravuje.

> Proti depresii  Ak máte zlú náladu alebo vás prepadla depresia, vložte bobkový list do bezpečnej nádoby zapáľte ho. Dym z bobkového listu pôsobí relaxačne a navodí pocit pokoja. Stačí použiť 5 – 6 listov.

> Prevencia pred vážnymi chorobami, čistí organizmus od toxínov a  pomáha ako prevencia proti  niektorým závažným ochoreniam, ako je cukrovka, ochorenia pečene, či pľúc.

> Na kašeľ a prechladnutie, je tiež dobrý pri prechladnutí, chrípke, či iných vírusových chorobách. Pomáha proti kašľu a pri ochoreniach priedušiek.

> Odstraňuje z tela prebytočnú soľ, na očistu tela od prebytočnej soli pomôže domáce kúra z bobkového listu.

> Proti páleniu záhy a pre lepšie trávenie, bobkový list dokáže rýchlo a účinne pomáhať proti páleniu  záhy. Tiež  je silnou prírodnou prevenciou proti nadúvaniu a plynatosti.

> Prvá pomoc po uštipnú hmyzom, odvary a obklady z bobkového listu sú skvelou pomocou pri liečbe nepríjemných uštipnutí hmyzom, ale aj opuchov, poranení či iných podráždení pokožky.

> Proti moliam niekoľko lístkov vavrínu v skrini vám pomôžu ochrániť vaše šatstvo v skriniach pred inváziou molí.

> Pomáha pri reume, v mažiari rozdrvte niekoľko lístkov bobkového listu a zalejte ich olivovým olejom. Premiešajte a zmes naneste na miesta postihnuté reumou. Obklad môžete používať viackrát za deň.

> Pre zdravú a krásnu pokožku, bobkové lístky rozdrvte v mažiari a zmiešajte s vodou. Potom preložte na plameň, prevarte a sceďte. Zmes naneste na tvár pomocou vatového tampónu a nechajte chvíľu pôsobiť. Potom umyte vodou.

> Pre krásne vlasy, varte 10 bobkových listov v 1 litri vody asi 10 minút a po vychladnutí použite na záverečné opláchnutie vlasov po umytí. Eliminuje lupiny a baktérie vo vlasových folikuloch.

Máte výnimočný zdravotný produkt?
Napíšte nám!